Međimurje Press
Sport+

VELIKI USPJEH KARATISTA KC ŠENKOVEC U KOPRIVNICI

U nedjelju, 21. prosinca 2025. godine održano je 3.kolo lige sjeverozapadne Hrvatske. Domaćin natjecanja bio je karate klub Akademija Koprivnica. Na natjecanju je nastupilo 180 natjecatelja iz 16 klubova.

KC Šenkovec nastupio je u 6 pojedinačnih kategorija. Ukupno smo osvojili 6 medalja od čega 5 zlatnih i jednu brončanu.

Postignutim rezultatom bili smo najuspješniji klub u natjecateljskoj disciplini kate.

Najuspješniji su bili Donatela Lazar ( zlatna u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji ) i Mauro Gajnik ( zlatni u mlađim kadetima i kadetima ).

Odličan nastup imao je i Ivan Lukić koji je u B konkurenciji učenika osvojio zlatnu medalju, a u konkurenciji mlađih kadeta brončanu medalju.

Natjecateljsku ekipu vodio je trener Tihomir Grgić.

Sretne Božićne blagdane uz obilje zdravlja, sreće i uspjeha u nadolazećoj godini želi Vam karate klub „Karate Centar Šenkovec“.

Dejan Mihalković

Vezani članci

Komentirajte

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.

Najnovije vijesti iz Međimurja