medjimurjepress@gmail.com

Događanja u Centru dr. Rudolfa Steinera – srpanj/kolovoz 2019.

POZIVAMO VAS NA VIKEND PRAKTIČNE RADIONICE jesen 2019. Centra dr. Rudolfa Steinera u suradnji sa Ministarstvom poljoprivrede i Mrežom za ruralni razvoj i ove godine organizira Vikend praktične radionice jesen 2019. Na radionici će se pripremati Pripravak 500 (gnoj iz roga) te...

Događanja u Prelogu do 21. kolovoza 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 17. I 18.8.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Angry Birds film 2 (The Angry Birds Movie 2) Animirani; Uloge/Glasovi: Luka Bulić, Tarik Filipović, Rene Bitorajac, Goran Navojec Najdraži neprijatelji ljute ptice i zelene svinje vraćaju se u nastavku...

Događanja u Prelogu do 7. kolovoza

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 3. i 4.8.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Mala sirena (The Little Mermaid) Animirani Priliku za putovanjem u morske dubine uz mnogima najdraži film djetinjstva, Mala sirena i njegovu nezaboravnu junakinju, hrabru sirenu Ariel, imaju nešto mlađi...

Događanja u Gradu Prelogu do 31.07.2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 27. I 28.7.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Aladdin (Aladdin) Akcijski, avanturistički; Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen, Numan Acar Uzbudljiva i dinamična adaptacija Disneyjevog...

Događanja u Prelogu do 24.srpnja 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 20. I 21.7.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Kralj lavova (The Lion King) Animirani; Disney predstavlja „Kralja lavova“ redatelja Jona Favreaua, igranu verziju Disneyevog klasika iz 1994. godine. Dugoiščekivani „Kralj lavova“ u režiji Jona Favreaua...

Događanja u Prelogu do 10. srpnja 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 6. i 7.7.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI UgloyDolls (UglyDolls) Animacija, avantura; Uloge/Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa, Ronald Žlabur, Marin Ivanović – Stoka, Goran Grgić U neodoljivom gradiću Uglyville slavi se čudno i drugačije, ljepota je u...

Najava događanja u Prelogu do 26. lipnja 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 22. i 23.6.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Priča o igračkama 4 (Toy Story 4) Avantura, komedija; Uloge: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Tony Hale, Keegan-Michael Key Disney i redatelj Josh Cooley donose nevjerojatnu priču o igračkama i njihovom...

Sadržajni programi za Dane Grada Čakovca od 23. do 30. svibnja 2019.

U čakovečkoj Gradskoj vijećnici, održana je danas konferencija za novinare na kojoj je predstavljen ovogodišnji program obilježavanja Dana Grada Čakovca. Predstavili su ga gradonačelnik Grada Čakovca Stjepan Kovač i zamjenica direktora Turističke zajednice Grada Čakovca Boška Ban...

Preloška događanja do 1.svibnja 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 27. i 28.4.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Gospodin Link u potrazi za skrivenim gradom (Missing Link) Animacija, avantura; Uloge/Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić, Iskra Jirsak, Aleksandar Cvjetković, Filip Juričić Upoznajte gospodina Linka:...

Koncerti i događanja u sklopu 17. međunarodnog gudačkog natjecanja Rudolf Matz 2019.

Umjetnička škola Miroslav Magdalenić Čakovec Senka Bašek-Šamec Tvoj share je nekome vrijedna informacija!