medjimurjepress@gmail.com

Događanja u Gradu Prelogu od 27. svibnja do 3. lipnja 2020. godine

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 30. I 31.5.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Naprijed (Onward) Animirani; Uloge/Glasovi: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković, Ivica Zadro, Vinko Štefanac Smješten u predgrađu izmišljenog svijeta, Disneyev i...

Preloška događanja do 18. ožujka 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 14. I 15.3.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Naprijed (Onward) Animirani; Uloge/Glasovi: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković, Ivica Zadro, Vinko Štefanac Smješten u predgrađu izmišljenog svijeta, Disneyev i...

Preloška događanja do 11. ožujka 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 7.3.2020., SUBOTA U 17 SATI Naprijed (Onward) Animirani; Uloge/Glasovi: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković, Ivica Zadro, Vinko Štefanac Smješten u predgrađu izmišljenog svijeta, Disneyev i Pixarov “Naprijed”...

U Prelogu do 26. veljače 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  22. i 23.2.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (Captain Sabertooth and the magic diamond) Animirani; Uloge/Glasovi: Prema legendi, Magični Dijamant ispunjava želje njegova vlasnika svakog punog mjeseca. San...

Preloška događanja do 5. veljače 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 1. i 2.2.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Polarna avantura (Arctic Justice) Animirani; Uloge/Glasovi: Rakan Rushaidat, Aleksandar Cvjetković, Bojan Navojec, Nina Kraljić, Jasna Bilušić Arktička lisica Swifty radi u poštanskoj službi, ali sanja o...

Događaji u Prelogu do 29. i najave do 31. siječnja 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 25. i 26.1.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Frka (Trouble) Animirani, komedija, obiteljski; Uloge: Kevin Chamberlin, Colby Lopez, Jason Mraz, Cher Rue Otkako je bio štene, Frka živi lagodnim životom. Živi u velikoj vili, jede sočne odreske, spava...

Događanja u Prelogu do 22.siječnja 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  18. i 19.1.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Dolittle (Dolittle) Epska avantura; Uloge/Glasovi: Krešimir Mikić, Marko Ožbolt, Jelena Miholjević, Ognjen Milovanović, Bojan Navojec, Luka Petrušić Robert Downey Jr. elektrificira jednog od...

U Prelogu do 15. siječnja 2020.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 11. i 12.1.2020., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Špijunaža i kamuflaža (Spise in Disquise) Animirani; Uloge/Glasovi: Matko Knešaurek, Marko Ožbolt, Dennis Domian, Davor Gerbus Super špijun Lance Sterling (Will Smith) i znanstvenik Walter Beckett (Tom...

U Prelogu do 18.prosinca 2019.

KNJIŽNICA I ČITAONICA GRADA PRELOGA  11.12.2019., SRIJEDA U 18 SATI, PREDAVANJE „NOVA AKROPOLA: SKRIVENA SNAGA MITA“ Predavanje "Moć mita: povratak junaka", održat će se u srijedu 11.12.2019. u 18:00 sati u Multimedijalnoj dvorani Muzeja Croata insulanus....

Događaji u Prelogu do 27.studenog 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  23. i 24.11.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Snježno kraljevstvo 2 (Frozen II) Animirani; Uloge/Glasovi: Sementa Rajhard, Kristina Krepela, Ronald Žlabur, Andrej Dojkić, Goran Grgić, Maja Posavec, Boris Svrtan Zašto li kako je Elsa rođena ...