Preloška događanja do 1.svibnja 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 27. i 28.4.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 18 SATI Gospodin Link u potrazi za skrivenim gradom (Missing Link) Animacija, avantura; Uloge/Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić, Iskra Jirsak, Aleksandar Cvjetković, Filip Juričić Upoznajte gospodina Linka:...

Koncerti i događanja u sklopu 17. međunarodnog gudačkog natjecanja Rudolf Matz 2019.

Umjetnička škola Miroslav Magdalenić Čakovec Senka Bašek-Šamec

Naredni tjedan u Prelogu

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 23. i 24.4.2019., UTORAK I SRIJEDA U 18 SATI Čudesni park (Wonder Park) Animacija, avantura; Uloge/Glasovi: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs Čudesni park je priča o djevojčici koja u šumi otkriva...

Zeleni tjedan povodom Dana planeta Zemlje

Kao i svake prethodne godine Zaštitarsko – ekološka organizacija Nobilis obilježava Zeleni tjedan povodom Dana planeta Zemlje (22.04.) te Vas pozivamo da nam se priključite i popratite događaje. Ove godine program Zelenog tjedna se provodi u razdoblju od 15.04.2019. do...

U Prelogu do 27. ožujka 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  23. I 24.3.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Moj Dida je pao s Marsa Fantastični avanturistički; Uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Alex Rakoš, Sven Barac, Tonka Kovačić, Lucija Šango U jednom trenu život...

Događanja u Prelogu do 6. ožujka 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  02. i 03.03.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Mirai (Mirai no Mirai) Animirani; Uloge: Rebecca Hall, Daniel Dae Kim, John Cho Glavni lik je 4-godišnji Kun, kojem se s dolaskom njegove novorođene sestre, svijet okreće naglavačke. Sestra, nazvana...

Događanja u Prelogu do 27. veljače 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 23. I 24.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Lego film 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) Animacija, avantura, komedija; Uloge/Glasovi: Mike Mitchell, Trisha Gum Animirani film LEGO 2 radnju nastavlja na mjestu gdje je završio prvi film....

Događanja narednih dana u Prelogu

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 9. I 10.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Kako izdresirati zmaja (How to Train Your Dragon: The Hidden World) Epska avantura, animirani; Uloge/Glasovi: Mia Krajcar, Frano Mašković, Kristijan Potočki, Ozren Grabarić, Goran Grgić Studio DreamWorks...

Preloška događanja narednih dana

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 2. I 3.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Mia i bijeli lav (Mia and White Lion) Avntura, obiteljski; Uloge: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood Mia, 11-godišnja djevojčica, s roditeljima seli iz Londona u Afriku gdje upoznaje...

Događanja u Prelogu do 31. siječnja

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 26. I 27.1.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Asterix: Tajna čarobnog napitka (Asterix: The Secret of the Magic Potion) Animirani; Uloge/Glasovi: Mario Petreković, Baby Dooks, Pero Juričić, Željko Duvnjak, Duško Valentić Na filmska se platna vraćaju...