Na prostoru reciklažnog dvorišta Gradskog komunalnog poduzeća Pre-kom d.o.o., u utorak 9. lipnja, uručeni su ključevi dva vozila na električni pogon, prva vozila na električni...
Na jučerašnjoj sjednici Gradskog vijeća Grada Preloga direktor Pre-koma Siniša Radiković najavio je odlazak u mirovinu s 15. siječnja 2025. Već šest godina borim sa...