Ministrica zaštite okoliša i zelene tranzicije Marija Vučković u petak, 19. lipnja, posjetila je Koprivničko-križevačku županiju, gdje se sastala sa županom Tomislavom Golubićem. U županijskoj...
Ministrica zaštite okoliša i zelene tranzicije Republike Hrvatske uveličala svečanost Gospodarskog foruma u Prelogu Grad Prelog i ove je godine organizirao tradicionalni susret gospodarstvenika s...