U Prelogu do 27. ožujka 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  23. I 24.3.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Moj Dida je pao s Marsa Fantastični avanturistički; Uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Alex Rakoš, Sven Barac, Tonka Kovačić, Lucija Šango U jednom trenu život...

Događanja u Prelogu do 20.03.2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  16. I 17.3.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI  Korgi: Kraljevski pas velikog srca (The Queen’s Corgi) Animirani; Uloge/Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš, Nina Erak-Svrtan Animirani film o omiljenoj vrsti pasa britanske...

Događanja u Gradu Prelogu do 13. ožujka 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 8.3.2019., PETAK U 18 SATI Halla ide u rat (Kona fer í stríð) Akcijska komedija; Uloge: Halldóra Geirharðsdóttir, Jóhann Sigurðarson, Juan Camillo Roman Estrada Halla je neovisna pedesetogodišnjakinja koja iza naizgled mirne rutine vodi buran...

Događanja u Prelogu do 6. ožujka 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM  02. i 03.03.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Mirai (Mirai no Mirai) Animirani; Uloge: Rebecca Hall, Daniel Dae Kim, John Cho Glavni lik je 4-godišnji Kun, kojem se s dolaskom njegove novorođene sestre, svijet okreće naglavačke. Sestra, nazvana...

Događanja u Prelogu do 27. veljače 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 23. I 24.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Lego film 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) Animacija, avantura, komedija; Uloge/Glasovi: Mike Mitchell, Trisha Gum Animirani film LEGO 2 radnju nastavlja na mjestu gdje je završio prvi film....

Planinarsko društvo Prelog

Petak 15.2.2019., u 19 sati, u prostorijama udruga iznad Doma kulture u Prelogu (j.n.)

Preloška događanja do 20. veljače 2019.

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 16. I 17.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Ralph ruši internet (Ralph breaks the Inetrnet) Animiran, avanturistički; Uloge/Glasovi: Vedran Mlikota, Sandra Hrenar, Sementa Rajhard, Hana Hegedušić, Vanda Winter Antijunak video igrice Ralph i...

Događanja narednih dana u Prelogu

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 9. I 10.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Kako izdresirati zmaja (How to Train Your Dragon: The Hidden World) Epska avantura, animirani; Uloge/Glasovi: Mia Krajcar, Frano Mašković, Kristijan Potočki, Ozren Grabarić, Goran Grgić Studio DreamWorks...

Preloška događanja narednih dana

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 2. I 3.2.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Mia i bijeli lav (Mia and White Lion) Avntura, obiteljski; Uloge: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood Mia, 11-godišnja djevojčica, s roditeljima seli iz Londona u Afriku gdje upoznaje...

Događanja u Prelogu do 31. siječnja

DOM KULTURE – FILMSKI PROGRAM 26. I 27.1.2019., SUBOTA I NEDJELJA U 17 SATI Asterix: Tajna čarobnog napitka (Asterix: The Secret of the Magic Potion) Animirani; Uloge/Glasovi: Mario Petreković, Baby Dooks, Pero Juričić, Željko Duvnjak, Duško Valentić Na filmska se platna vraćaju...