Međimurje Press
Općina Nedelišće

Općina Nedelišće: Obavijest o javnoj tribini o gospodarenju otpadom

Pozivamo građane Općine Nedelišće na javnu tribinu o gospodarenju otpadom koja će se održati u srijedu, 1. listopada 2025. godine, s početkom u 17:30 sati u prostorijama MESAP-a u Nedelišću.

Tema tribine bit će plan skupljanja komunalnog otpada i funkcioniranje reciklažnih dvorišta u 2025. godini, uz prikaz rezultata rada u 2024. godini. Nakon izlaganja predviđeno je dovoljno vremena za pitanja i raspravu građana.

Pozivamo sve mještane da se odazovu i svojim sudjelovanjem doprinesu zajedničkom unapređenju sustava gospodarenja otpadom.

Irena Škvorc

Vezani članci

Komentirajte

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.

Najnovije vijesti iz Međimurja