Međimurje Press
Glazba

Vječni putnik – David Glibo predstavlja spot za rock baladu

Mladi glazbenik David Glibo objavio je svoj drugi singl i spot „Vječni putnik“. David je ovoga puta odlučio predstaviti se emotivnom rock baladom koja progova o ljubavi. Tekst za ovu pjesmu napisao je Marko Antunović, glazbu potpisuje sam David, a aranžman i audio produkciju Gabrijel Prusina iz produkcije MASS studios iz mostara.

„Vječni putnik, pjesma koja odzvanja kroz vječnost, nosi teret opraštanja i bolnih sjećanja. Stihovi su poput posljednje poruke, putovanje kroz prošlost i suze koje ostaju kao tragovi ljubavi“, naveo je autor teksta Marko Antunović.

Video spot režirao je Mario Beljo (MC production) u suradnji s Danijelom Ćavarom.

„Markov tekst mi se svidio na prvu, to me inspiriralo pa sam za kratko vrijeme dobio ideju i napravio glazbu i odlučio je snimiti“, otkriva David.

„Želio bih zahvaliti svim najbližim suradnicima, bandu, vama medijima bez kojih je teško doprijeti do publike, mojoj obitelji i svima vama koji podržavate moj rad“, dodao je glazbenik.

Inače, David je trenutno pjevač i frontman grupe Brig, osnivač vokalne skupine RamEro i instrumentalist i skladatelj u Etno skupini Čuvarice koja bilježi mnoge nastupe u posljednjih 10 godina otkad djeluju.

Ines Pavić 

Vezani članci

Komentirajte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Najnovije vijesti iz Međimurja
Decoration sticker
Decoration sticker
Decoration sticker